Güvenli Alışveriş

Sitemiz Anasayfa dahil tüm sayfalarda 128BİT SLL güvencesiyle korunmaktadır.

Ödemeyi ancak telefonunuza gelecek 3D SECURE şifresi ile yapabilirsiniz.

 NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

1- Telefon numaralarımızı arayarak.

2-Hesabımıza EFT-Havale yaparak. (EFT açıklamasına ad soyad yazmanız gerekmektedir)

3- Sitemizden kapıda ödeme seçeneğini işaretleyerek.

4- Kredi Kartı ile güvenli ödeme yaparak.

NOT: ANKARA ZEKA OYUNLARI VE DİKKAT GELİŞTİRME MERKEZİ doğrudan satış yapmaktadır. Bizi ziyaret ederek de satın alabilirsiniz.

GARANTİ ŞARTLARI

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

Diğer konular için lütfen İade Şartları ‘nı okuyunuz.

TESLİM ŞARTLARI

Siparişini verdiğiniz ürünler onay tarihinden itibaren ortalama 3(üç) iş günü içinde elinizde olacak şekilde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderilecektir.
Ürün teslimatının sorunsuz yapılabilmesi için lütfen gün içinde 10:00 -17.00 saatleri arasında bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Kargo bedeli anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından teslimat adresinde göz önüne alınarak en uygun olanı ile yapılır. Kargo ücretlendirmesi anlaşmalı kargo firmasının tarifesine göre yapılır. Kargo ücreti teslim aşamasında sizin tarafınızdan ödenecektir.
Stokta olmayan ürünler için, telefonla veya e-posta ile size en geç 1(bir) gün içinde geri dönülüp ne zaman elinizde olacağı bildirilir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlanan hasar tutanağını en kısa zamanda faks ile veya bilgi@zekaoyuncak.com, e-posta adresine gönderiniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Aksi takdirde sorumluluk alamayacağımızı üzülerek belirtiriz.
Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

 

İADE ŞARTLARI

Satılan ürünler aşağıdaki şartlarda iade alınır:

1. Satılan ürünün (*) hatalı olması durumunda,

2. Kargo şirketinden (**) doğacak taşıma sırasında gönderinin zarar görmesi ve bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda zarar tarafımızdan telafi edilir.
(*) Ürünlerle ilgili sorunlardaki talebinizin kabulü için;

a) Fatura mutlaka ürünlerle birlikte gönderilmelidir.

b) İade işlemi teslim tarihini takip eden iki gün içinde başlatılmış olmalıdır.

c) İade edilen ürünler teslimatı yapan aynı kargo firması ile geri gönderilmelidir.

d) İade edilen ürünler orjinal kutusu, ambalajları varsa standart aksesuarları, dökümantasyonu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir.

e) İade gerekçesi değerlendirildikten sonra yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünler yenileriyle değiştirilecektir. Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masrafları tarafımıza aittir.

Ürünün iadesinin yukarıdaki koşullara uygun bulunmaması durumunda ise iade talebi sürecindeki tüm masraflar bizzat müşteri tarafından karşılanır.
(**) Teslimatçı firmadan kaynaklanan sorunlarda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda faks ile veya bilgi@zekaoyuncak.com, e-posta adresine gönderiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde kargonuz ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Aksi takdirde sorumluluk alamayacağımızı üzülerek belirtiriz.
Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

Alıcının, 14 gün içinde mağazaya iade talebinde bulunduğu halde iadesi mümkün olmayan durumlar aşağıdaki gibidir:

 • Alıcının isteğiyle kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler,
 • Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
 • Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri,
 • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
 • Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.)
 • Tatil kategorisinden satın alınan otel, yurt içi/yurt dışı turlar, gezi ve uçak bileti gibi ürün ve hizmetler. Bu ürün ve hizmetlerin iptal/iadesi, satıcı acente uygulaması doğrultusunda yapılır.)
Yorumlar

Güvenli Alışveriş” hakkında 29 düşünce paylaşılmış

 1. ürünlerinizi güvenerek alıyorum. umarım memnun kalirim

 2. İlk defa ürünlerinizi alıcam oğlum ben memnun kalacağımız ümit ediyoruz

 3. İnşallah begeniriz

 4. Umarım beğenir ız hep alışveriş yaparız

 5. Bu kadar bilgilendirmeden sonra içim rahat bir şekilde alışveriş yapabilirim. İnternetten satın almayı sevmiyorum ama sizin öğretmen olmanız ve yayınevinizin tüm setlerinin videoları ayrıntılı fotoğraflarının olması hoşuma gitti. Bakalım kargomuz kaç günde gelecek? Genel yorumlar 1-2 gün ama…

 6. insaAllah beğenirim..

 7. İnsAllah beğenirim.

 8. bekliyorum

 9. Heyecanla bekliyorum

 10. Bekliyoruz

 11. Sabırsızlıkla bekliyorum

 12. Ürünüzü çok beyendim ve kulanıyorum

 13. Bskalim begenecekmiyi!

 14. Bekliyorum

 15. 3 tane evladım var güvenerek alıyorum videolari izledim ve inanın. Yeterince tatmin oldum inşallah devamını getireceğim.

 16. Güvenim umarım memnun kalırım.

 17. ilk kez ürününüzü alıyorum umarım memnun kalır diğer setleride aalırım

 18. Inşallah memnun kalırız

 19. ürünlerinizi güvenerek alıyorum. umarım memnun kalirim bir sıkıntı yaşamayız inşallah

 20. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine alıyorum memnun kalorım umarım…

 21. Bekliyorum

 22. Çevremde herkes bu seti aldı.Ben internetten bir şey almayı sevmiyorum ama artık en sonunda ben de alıyorum. Çünkü çocuumun öğretmeni de önerdi bu seti.

 23. Hemen hemen bütün setleri alıyorum ayrıca hidden pictures setinide alıyorum. Umarım memnun kalır pişman olmayız.

 24. Umarım memnun kalırız.

 25. bekliyoruz

 26. Ögretmenimizin tavsiyesi ile almaya karar verdim,umarım keyifli bir yolculuk olur oğlum için…

 27. Ürünlerinizin oğlumun gelişimine katkı sağlamasını ümit ediyorum.

 28. Umarim memnun kaliriz

 29. Merhaba. Ürünleri inceledim ve beğendiğim bir set aldım 3 gün geçti gelmedi. Aradım hani 1-2 günde geliyordu dedim. Hala kargoya vermediniz mi? Adamlar o kadar saygılı ve ilgili ki hemen bir hediye ekleyerek gönderi yaptılar. O kadar büyük siteler var haftalarca gecikiyor parasını ödediğin halde ürün gelmiyor vb bu siteye bundan sonra aboneyim abone :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.