Tanışalım

Biz Ankara’da zeka oyunları ve dikkat geliştirme setlerinin tanıtım ve satışının yapıldığı Türkiye’nin en büyük zeka mağazasını açtık. Bu mağazamız açılmadan önce sadece web satışı yapıyorduk. Takipçilerimiz bizi ziyaret ederek önerilerimizi alarak bir program dahilinde ilerlemek istediklerini söylüyorlardı.

zekaoyuncak.com, Zeka Çocuk Akademisi Yayınevine bağlı bir alışveriş sitesidir. Bizler hayatının büyük bir bölümünü öğrencileriyle birlikte geçiren öğretmenleriz. Onların gelişimi için gereken oyunları özenle seçtik fakat  bu siteyi sadece çocuklar için yapmadık. Bu sitede ailecek neşe dolu vakitler geçirmenizi sağlayacak dünya çapında meşhur bir çok kutu oyun bulacaksınız.

 

Eğitim, bir gelecek mimarlığıdır. Eğitimciler olarak ülkemizin daha güzel yarınları olması için çalışıyoruz. Hepimizin ortak isteği öğrencilerimizin mutlu ve başarılı bireyler olması. Ülkemiz eğitimde hızlı bir dönüşüm yaşıyor. Yeni, farklı ve faydalı işler yapmak isteyen özel eğitim kurumlarının sayısı da her geçen gün artıyor. İşte biz tam da bu noktada kurumlara seminer ve yayın desteği sunuyoruz. Bu eğitimlerimiz sırasında bir çok oyun denedik ve şu sonuca vardık: “Oyun en etkili öğrenme metodudur.” 

 

Özellikle erken yaşlarda çocukların nitelikli sorularla, problem durumlarıyla karşılaşması gerekmektedir. Sitemizdeki oyunların hepsi  Zeka ve Dikkat Gelişimini desteklemektedir. Oyunların tanıtım videolarını dikkatlice izlemenizi öneriyoruz.

Ankara’da zeka oyunları mağazası arıyorsanız, çocuğunuzun dikkat eksikliği kaynaklı problemleri olduğuna inanıyorsanız ya da güzel ve faydalı bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız biz buradayız. Bekleriz 🙂

Mutlu kalın.

 

ANKARA ZEKA OYUNLARI VE DİKKAT GELİŞTİRME MERKEZİ

 

ANKARA ZEKA OYUNLARI – ANKARA ZEKA OYUNCAK -ANKARA DİKKAT EKSİKLİĞİ

Tanışalım” hakkında 4 düşünce paylaşılmış

  1. Merhaba, oyuncak satışı için bayilik veriyor musunuz? Bilgi verirseniz sevinirim, iyi çalışmalar

  2. Merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

    0312 419 1003

  3. Merhaba sınavlarda sıfır hata setiniz kaç yaş için uygundur?

  4. Ortaokul öğrencileri için uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.